GALENIC – DIFFUSEUR DE BEAUTE CREAM 50 ML

2.581 ден

1 на залиха

Крем за сјајно лице дава енергија, измазнува, го зголемува сјајот.

1 на залиха

Шифра: 1434270 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Крем за сјајно лице. 

Дава енергија, измазнува, го зголемува сјајот. Гел крем за сјајна кожа: ги отстранува знаците на уморот, ја измазнува кожата и го враќа сјајниот изглед. Скапоцениот гел крем има уникатна текстура, добиена благодарение на долгогодишното искуство на мастер дизајнерите на  формулите. Во гел кремот се вградени бројни рубин микросфери, вистински скапоцени камења кои постапно се топат на кожата и ја враќаат нејзината свежина, руменило и опуштен тен. Кожата добива глатка и свежа површина и има блескав свеж тен.