GALENIC – MASQUES DE BEAUTE HYDRATING MASK 50 ML

2.110 ден

3 на залиха

Хидрантна маска која ја хидрира, ревитализира кожата, и дава ефект на перфектна кожа.

3 на залиха

Опис

Хидрантна маска

Хидрира, Ревитализира, Перфектна кожа. Овој свеж гел е вистинска хидратна купка која ја заситува кожата со вода.

Начин на употреба: Нанесете на сува кожа 1 до 2 пати неделно, по цело лице. Оставете да делува 3 до 5 минути. Доколку е потребно, отстрането го вишокот со памук. Избегнувајте контакт со очите. Совршен неделен ритуал за нега на кожата: ТЕРМО-ДЕТОКС МАСКА+МАСКА ЗА ЛАДЕЊЕ И ЧИСТЕЊЕ + ХИДРАТИВНА МАСКА.