GALENIC – OPHYCEE CORRECTING SERUM 30 ML

3.773 ден

1 на залиха

Корективен серум кој ја исполнува и освежува кожата.

1 на залиха

Шифра: 1434274 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Корективен серум. 

Исполнува, освежува/Против брчки. Ги исполнува фините и длабоки линии, ја затегнува и освежува кожата на лицето. Овој свилен серум, еден од клучните анти-ејџ формули,е наследство од технолозите на Galenic, мајстори дизајнери на текстурата, Го ослободува  екстрактот од сините алги – милениумска сила против стареење, непроценлив сојузник на хијалуронската киселина, со која формира совршена симбиоза за совршена кожа *. Овој софистициран противотров на времето ги исполнува длабоките линии и ја осветлува кожата на вашето лице до совршенство.