GALENIC – OPHYCEE SMOOTHING EYE CREAM 15ML

2.761 ден

1 на залиха

Измазнувачки крем за пределот околу очите. 

1 на залиха

Шифра: 1434339 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Измазнувачки крем за пределот околу очите. 

Ги измазнува фините и длабоки линиии, ги избелува темните кругови и го освежува вашиот поглед. Специјално развиен за деликатната зона околу очите, оваа етерична нега го ослободува екстрактот од сина алга – илјадагодишна сила против стареење која, во комбинација со златни микро-бисери и навлажнувачки глицерин, ги осветлува вашите очи: ги брише длабоките брчки и ги осветлува темните кругови.