GALENIC – TEINT LUMIERE LIGHT CREAM 30 ML

1.835 ден

1 на залиха

Тонирачка хидратантна крема за светол тен кој ја осветлува и освежува кожата.

1 на залиха

Шифра: 1434289 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Тонирачка хидратантна крема за светол тен. 

Ја осветлува и освежува кожата. Хидрира, го осветлува тенот на кожата и му дава на лицето природен сјај. Вашата кожа сјае со рамномерен тен.