GALENIC – TEINT LUMIERE MEDIUM CREAM 30 ML

1.835 ден

1 на залиха

Тонирачка хидратантна крема која дава ефект на мат кожа ја осветлува и освежува кожата.

1 на залиха

Шифра: 1434288 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Тонирачка хидратантна крема која дава ефект на мат кожа. 

Ја осветлува и освежува кожата.  Хидрира, го осветлува тенот на кожата и му дава на лицето природен сјај. Оваа нежно обоена крема, вистинска ексклузивна формула за разубавување, е наследство од технолозите на GALENIC, мајсторски модели на текстури. Нејзината свежа и растопена текстура е вашата суптилна тајна за здрав тен и природен сјај. Неговата формула е резултат на совршена доза на светлина, боја и транспарентност за хидратантен коктел кој гарантира свежа и природна боја на кожата. Вашата кожа сјае со изедначен тен.