LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS AGE CORRECT LIGHT CREAM SPF50+ 50ML

2.120 ден

Нема на залиха

Крем за заштита од сонце, видливо ги намалува брчките и темните дамки. 

Нема на залиха

Опис

Крем за заштита од сонце, видливо ги намалува брчките и темните дамки.

24-часовна лесна хидратација, лесна текстура за дневна заштита на кожата на лицето. Meroxyl XL + витамин B3 и витамин Е , збогатен со термална вода. Нанесете рамномерно на цело лице секое утро како последен чекор во рутината за нега на кожа и пред шмикање.