LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS ANTI-SHINE MIST SPF50+ 75ML

1.230 ден

4 на залиха

Невидлив освежувачки спреј мист против сјај, со термална вода.

4 на залиха

Опис

Невидлив освежувачки спреј мист против сјај, со термална вода.

За кожа чувствителна на сонце. Многу голема заштита од сонце. Пред употреба добро протресете, нанесете на кожата од оддалеченост од 15 сантиметри, затворете ги очите.