LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS DERMO-PEDIATRIC SPF50+ 50ML

1.060 ден

5 на залиха

Млеко за осетлива кожа кај бебиња, со висока заштита од сонце. 

5 на залиха

Опис

Млеко за осетлива кожа кај бебиња, со висока заштита од сонце.

Нова формула посебно развиена за осетлива кожа склона кон атопија кај бебиња. Наменето за бебиња постари од 6 месеци. За лице и тело, хипоалерген производ, без парфеми, парабени.