LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS LOTION WET SKIN SPF50+ 200ML

3 на залиха

Лосион за заштита од сонце СПФ50+ 

Опис

Лосион за заштита од сонце СПФ50+ 

Многу висока заштита, за ефект на влажна кожа. Многу водоотпорен. Ефективен и на влажна кожа, лесно се нанесува. Наменет за чувствителна кожа.