LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS OIL CORRECT SPF50+ 50ML

2.015 ден

3 на залиха

Гел-крем за многу голема заштита од сонце, за фотокорекција. 

3 на залиха

Опис

Гел-крем за многу голема заштита од сонце, за фотокорекција. 

Видливо ги намалува порите и исправува неправилности. Матиран изглед и до 12 часа. Витамин Б3 и Е + термална вода.

Нова генерација призвод за заштита од сонце која штити од фотостареење предизвикано од секојдневно изложување на сонце и видливо помага во прекривање на неправилности. Многу висока заштита од широк спектар на УВА и УВБ зраци.