LA ROCHE POSAY – HYALY B5 SERUM 30ML + PODAROK

2.865 ден

5 на залиха

Серум кој ги намалува брчките и ја зголемува еластичноста на кожата

5 на залиха

Шифра: 1434341 Категории: , Ознака:

Опис

Серум кој ги намалува брчките и ја зголемува еластичноста на кожата

Нова нега против брчки и за пополнетост на чувствителна кожа. Брчки, губење на волуменот и еластичноста, уморна кожа без сјај
Единствена формула за обновување на кожата, која содржи два вида чиста хијалуронска киселина, витамин Б и мадекасозид, за пополнетост на чувствителна кожа, ја обновува бариерата на кожата и забрзува обновувањето на кожата. Кожата моментално ја обновува флексибилноста, еластичноста и здравиот, свеж тен. Брчките и тенките линии се помалку видливи. Кожата изгледа повеќе исполнета и обновена.Наменето за чувствителна кожа.

ПОДАРОК

Мицеларна вода-чувствителна кожа   50 ml

HYALU B5 SERUM   15 ML

ANTHELIOS AGE CORRECT SPF 50   15 ML