LA ROCHE POSAY – HYDRAPHASE HA UV SPF25 RICH 40ML

2.190 ден

2 на залиха

72- ЧАСОВНА ХИДРАТАНТА КРЕМА ЗА ПОЛНОСТ И СЈАЈ НА КОЖАТА

2 на залиха

Шифра: 1434935 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

72- ЧАСОВНА ХИДРАТАНТА КРЕМА ЗА ПОЛНОСТ И СЈАЈ НА КОЖАТА

За дехидрирана кожа без сјај

Богата и немасна текстура

Филтри против УВА и УВБ зрачење за заштита на кожата од штетните ефекти од сонцето

Употреба: Се нанесува на лицето и вратот секое утро.Избегнувајте го пределот околу очите.Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.