LA ROCHE POSAY – HYDRAPHASE INTENSE YEUX 15ML

1.495 ден

1 на залиха

Интензивна рехидратантна нега која ги намалува знаците на замор, отеченост во подрачјето околу очите.

1 на залиха

Шифра: 1432812 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Интензивна рехидратантна нега која ги намалува знаците на замор, отеченост во подрачјето околу очите.

За интензивна хидратација на подрачјето околу очите. Наменето за хидрирање на линиите на исушеност, чувствителното подрачје околу очите, кесички под очите, отечени очни капаци.

Нанесете наутро и/или навечер користејќи ги техниките опишани во упатството. Погодно за чувствителни очи. Испитано под офталмолошки надзор.