LA ROCHE POSAY – HYDRAPHASE UV INTENSE LEGERE 50ML

1.715 ден

1 на залиха

Долготрајна инензивна рехидратантна нега.

1 на залиха

Опис

Долготрајна инензивна рехидратантна нега.

Зајакната формула со фрагменти на хијалуронска киселина за двојно делување. Системот на УВ филтри помага во заштита на кожата од оштетувања предизвикани од секојдневно изложување на УВА и УВБ зраци. 24 часовна интензивна рехидтратација за долготрајна и мека еластична кожа заштитена од УВ зраци. Наменето за нормална до комбинирана чувствителна кожа. Нанесете секое утро на лице, врат и деколте.