LA ROCHE POSAY – HYDREANE LEGERE CREAM 40ML

1.230 ден

Нема на залиха

Хидратантна нега за чувствителна кожа. 

Нема на залиха

Шифра: 1429655 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Хидратантна нега за чувствителна кожа.

Основна хидратантна нега на лицето која ја снабдува чувствителната кожа, богата со термална вода, оставајќи ја кожата хидрирана смирена и нежна. Крем наменет за нормална до комбинирана кожа. Не содржи парабени.

Нанесете на лице или врат навечер. Одлична подлога за шминка.