LA ROCHE POSAY – KERIUM DS CREME 40ML

930 ден

2 на залиха

Нега која смирува и делува против перутење.

2 на залиха

Шифра: 1432947 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Неутрализира црвенило и перутење на кожата. Зајакнува природна одбрана на лицето.

За масна кожа на лицето која се перута и прекумерно лачи себум. Со термален дермобиотик за 6-седмично делување. Без враќање на симптомите. Нанесете наутро или навечер на исчистена кожа. Нелеплива текстура. Толеранција испитана под дерматолошки надзор.