MERZ SPEZIAL SKIN LIFT ENERGY SERUM 30 ML

2.100 ден

2 на залиха

МОМЕНТАЛЕН ЕФЕКТ НА МАЗНА КОЖА СО PHYTO-LIFT  КОМПЛЕКС

2 на залиха

Шифра: 1436688 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

МОМЕНТАЛЕН ЕФЕКТ НА МАЗНА КОЖА СО PHYTO-LIFT  КОМПЛЕКС

Формулацијата MERZ SPEZIAL SKIN LIFT ENERGY SERUM INTENSE со PHYTO-LIFT комплекс е специјално создадена за жени над 40 год.

Благодарение на нејзините состојки промовира еластичнот, виталност, интензивно хидрира и помага да се спречи појава на знаци на стареење на кожата. Кожата изгледа затегната и сјајна

Употреба: Нанесете 3 капки наутро и навечер на исчистено лице и врат и навечер на исчистено лице и врат и нежно масирајте.