RAUSCH – CHAMOMILE-AMARANTH REPAIR SHAMPOO 200ML

795 ден

1 на залиха

Регенерирачки Шампон со Камилица и Амарант

1 на залиха

Шифра: 1434721 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Регенерирачки Шампон со Камилица и Амарант

Ја зајакнува и измазнува оштетената структура на косата. Нежна грижа за регенерирање, за поголема еластичност и сјај – особено погодно за руса коса. Со одбрани екстракти од камилица, амарант и кора од сапун. Количината е доволна за 30-45 миења.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.