RAUSCH – EGG-OIL NOURISHING SHAMPOO 200ML

920 ден

1 на залиха

Подхранувачки хидратантен шампон за сува коса со Жолчка од Јајце и Масло

1 на залиха

Шифра: 1434723 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Подхранувачки хидратантен шампон за сува коса со Жолчка од Јајце и Масло

Ја трансформира кревката коса без сјај во жива и сјајна коса. Ја храни структурата на сувата коса. Содржи протеини од свежа жолчка од јајце и екстракт од пченица. Количината е доволна за 30-45 миења.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.