RAUSCH – GINSENG CAFFEINE SHAMPOO 200ML

1.325 ден

1 на залиха

Шампон со Женшен и Кофеин

1 на залиха

Шифра: 1434729 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Шампон со Женшен и Кофеин

Нежно ја мие косата и ја стимулира циркулацијата на скалпот. Погоден за секојдневна употреба. Содржи екстракти од женшен, гуарана, тигрова трева и стимулирачки кофеин. Количината е доволна за 30-45 миења.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.