RAUSCH – SWISS HERBAL CARE SHAMPOO 200ML

920 ден

1 на залиха

1 на залиха

Шифра: 1434732 Категорија: Ознаки: , , , ,

Опис

Шампон со Швајцарски билки

Го зајакнува, штити и заздравува скалпот и косата. Содржи екстракти од швајцарска камилица, коњско опавче и цветни растенија од родот plantago. Количината е доволна за 30-45 миења. Дизајниран за секојдневна употреба. Се препорачува миење на косата со шампонот два до трипати неделно.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.