RAUSCH – WEIZENKEIM NAHR SHAMPOO 200ML

830 ден

1 на залиха

Подхранувачки шампон за после сончање со Пченични никулци

1 на залиха

Шифра: 1434720 Категорија: Ознаки: , , ,

Опис

Подхранувачки шампон за после сончање со Пченични никулци

За сува или оштетена коса од сонце. Ја подхранува косата оштетена од сонцето, враќајќи ја нејзината природна рамнотежа и влажност. Остатоците од сол, песок и хлор нежно се отстрануваат, оставајќи ја косата сјајна и еластична. Летен мирис со скапоцени екстракти од пченица, органски сончоглед, алое вера и коњско опавче.

Начин на употреба: нанесете количина колку лешник, нежно масирајте во влажна коса и скалп. Исплакнете темелно.