REVITALASH – ADVANCED EYEBROW SERUM 3 ML

6.010 ден

Нема на залиха

СЕРУМ ЗА НЕГУВАЊЕ НА ВЕЃИ 3 МЛ

Нема на залиха

Опис

СЕРУМ ЗА НЕГУВАЊЕ НА ВЕЃИ 3 МЛ

Серум за регенерација на веѓите создаден за да се справи со видливите знаци на стареење на веѓите поради хемиски и еколошки стресови, производи за прекумерно негување и стилизирање, што доведува до поздрав изглед и полуксузни веѓи.

Овој наградуван серум се одликува со сопствена, научно напредна технологија за заштита од кршење, а истовремено ја подобрува флексибилноста и сјајот, што резултира со поубав изглед на веѓите.

ШТО ДРУГО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ:
Развиен лекар
Дерматолог разгледа
Клинички тестирано
Хипоалергично
Не иритирачки
Без масло
Вегански пријателски
Без суровост
Не содржи парабени, фталати, мириси, глутен
Направено во САД.