RILASTIL ACNESTIL CLEANSING MOUSSE 165ML

805 ден

2 на залиха

Пена за миење со олигопептид 10, азелоглицин и Ниацинамид наменета за нечиста кожа со дамки и склона кон акни. 

2 на залиха

Шифра: 1435235 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Пена за миење со олигопептид 10, азелоглицин и Ниацинамид наменета за нечиста кожа со дамки и склона кон акни. 

Пената овозможува нежно чистење на кожата зачувувајќи ја нејзината хидратација. Овозможува нежно чистење без намалување на хидролипидниот слој