RILASTIL ACNESTIL PB GEL APAISANT SEBORREGULATEUR 30ML

890 ден

2 на залиха

Смирувачки гел за нормализирање на себумот со пре и пост биотици. 

2 на залиха

Шифра: 1432321 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Смирувачки гел за нормализирање на себумот со пре и пост биотици. 

Нечиста кожа кожа со несовршености и кожа склона кон акни.

Гел со лесна текстура со пре и шпст-биотици со балансирачки ефект. Обезбедува оптимална удобност на вашата кожа со своето смирувачко и дејство против црвенило, како и нормализирање на секреција на себум, враќајки ја физиолошката хидратација. Препорачано за употреба нкај нечиста кожа и кожа склона кон акни кај возрасни и тинејџери.

Нанесете наутро и навечер откако ќе го измиете и исушете вашето лице.