RILASTIL SUN UNIFORMING COMPACT CREAM 01 BIEGE SPF50+ 10G

1.360 ден

2 на залиха

Хомогена компактна крема со многу висока заштита од сонце. водоотпорна. 

2 на залиха

Опис

Хомогена компактна крема со многу висока заштита од сонце. водоотпорна. 

Компактна основа со висока моќ на покривање, кремаста и лесна за нанесување. Го изедначува тенот, давајќи природен изглед. Ги маскира несовршеностите на кожаата како бенки, лузни, витилиго и акни. Спречува појава на изгореници и осип од сонце и ја штити кожата, одржувајќи ја здрава и еластична.

Погодна за сите типови на кожа.