URIAGE – AGE-ABSOLU REDENSIFYING ROSY CREAM 50ML

2.275 ден

2 на залиха

Крем за лице за измазнување, хранење и осветлување на кожата. 

2 на залиха

Опис

Крем за лице за измазнување, хранење и осветлување на кожата. 

Кожата на лицето е обновена, заоблена и со помлад изглед. Контурите на лицето се подобро дефинирани и кожата го има повторно природниот сјај. Крем за зрела кожа со ултраконфорна и лесна текстура. Содржи проколаген, ретинол, Витамин Ц, Витамин Е, Хијалуронска киселина, обновувачки растителен комплекс со шеа путер, путер од илипе, масло од јојоба.