URIAGE – AGE LIFT REVITALIZING NIGHT SMOOTHING CREAM 40ML

1.780 ден

1 на залиха

Ноќен крем за детокс и зацврстување на кожата на лицето. 

 

1 на залиха

Опис

Ноќен крем за детокс и зацврстување на кожата на лицето. 

Видливи резултати веќе следното утро. Кожата на лицето е помека, поцврста, и ревитализирана. Контурите на лицето се подобро дефинирани. Тенот е изедначен и светол. Наменет за сите типови на кожа. Нанесете навечер на чиста кожа на лицето. Содржи ретинол, хијалуронска киселина, Витамин Ц и Витамин Е.