*SET* URIAGE – BARIEDERM HAND CREAM 50ML X 2

569 ден

Нема на залиха

Крем за раце. 

Нема на залиха

Шифра: 1434689 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крем за раце.

Крем наменет за многу сува и оштетена кожа на рацете. Создава бариера на кожата која ја штити, омекнува и храни кожата на рацете. Брзо се впива. Неоклузивно.