URIAGE – BARIESUN INVISIBLE SPRAY SPF30+ 200ML

1.225 ден

3 на залиха

Водоотпорен спреј со висока заштита од сонце SPF30+

3 на залиха

Опис

Овој спреј овозможува многу висока заштита од УВА/УВБ сраците и сината светлина. Не лепи, не ги надразнува очите, дерматолошки тестиран производ. Наменет за чувствителна кожа на лице и тело. Нанесувајте почесто особено ако подолго време сте изложени на сонце.