URIAGE – BARIESUN INVISIBLE SPRAY SPF50+ 200ML

1.325 ден

5 на залиха

Спреј со многу висока заштита SPF50+.

5 на залиха

Опис

Спреј со многу висока заштита SPF50+ .

Овој спреј овозможува многу висока заштита од УВА/УВБ сраците и сината светлина. Не лепи, не ги надразнува очите, дерматолошки тестиран производ. Наменет за чувствителна кожа на лице и тело. Нанесувајте почесто особено ако подолго време сте изложени на сонце.