URIAGE – BARIESUN KID SPRAY SPF50+ 200ML

1.325 ден

3 на залиха

ХИДРАТАНТЕН СПРЕЈ ЗА ДЕЦА СО МНОГУ ВИСОКА ЗАШТИТА СПФ50+ 

3 на залиха

Шифра: 1432708 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

ХИДРАТАНТЕН СПРЕЈ ЗА ДЕЦА СО МНОГУ ВИСОКА ЗАШТИТА СПФ50+ 

За чувствителна кожа.Водоотпорен

Овозможува многу висока заштита од УВА/УВБ зраците и сината светлина.Не лепи.Не ги надразнува очите

За лице и тело. Без мирис

Употреба:Нанесете доволна количина пред изложување на сонце.Протресете пред употреба