URIAGE – BARIESUN MATIFYING FLUID SPF50+ 50ML

905 ден

5 на залиха

Флуид со лесна текстура со висока заштита од сонце, наменет за комбинирана до масна кожа. 

5 на залиха

Опис

Флуид со лесна текстура со висока заштита од сонце, наменет за комбинирана до масна кожа. 

Лесен флуид кој го намалува масниот сјај на кожата. Не лепи, дерматолошки тестиран производ.