URIAGE – BARIESUN MOISTURIZING LIPSTICK SPF30 4g

330 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

Опис

URIAGE BARIESUN MOISTURIZING LIPSTICK SPF30 4g

СТИК ЗА НЕГА НА УСНИ СО СПФ30 4г

Хидратантен балзам за нега на усни со заштитен фактор .Без присуство на на вода .За чувствителни усни.