*SET* URIAGE – BARIESUN SPF50 SPRAY 200ML + REPAIR BALM 50ML

1.079 ден

Нема на залиха

Спреј со многу висока заштита SPF50+ 200ml + Обновувачки балзам за после сончање 50 ml 

Нема на залиха

Шифра: 1434690 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Спреј со многу висока заштита SPF50+ 200ml + Обновувачки балзам за после сончање 50 ml 

Наменети за чувствителна кожа, водоотпорен. Овозможува многу висока заштита од УВА/УВБ зрацитеи сината светлина. Помага при стареење на кожата предизвикано од УВ зраци и сина светлина. Не остава бели траги на кожата по нанесување.

Балзамот за после сончање ја омекнува и враќа цврстината на кожата како и одржување на тенот на кожата.