URIAGE – BARIESUN THERMAL MIST SELF TANNING 100ML

690 ден

Нема на залиха

Спреј за самопотемнување на кожата – природен тен. 

Нема на залиха

Шифра: 1432705 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Спреј за самопотемнување на кожата – природен тен.

За природен и воедначен тен. Измијте ги рацете по употреба на спрејот. Наменет за чувствителна кожа, за лице и тело.