URIAGE BARIESUN TINTED CREAM SPF50+ 50ML *FAIR TINT

770 ден

1 на залиха

Тониран крем со многу висока заштита од сонце СПФ50+  *FAIR TINT

1 на залиха

Опис

Тониран крем со многу висока заштита од сонце СПФ50+  *FAIR TINT

Тониран крем со многу висока заштита од УВА и УВБ зраци како и од видливата светлина која помага во спречување на фотостареење на кожата. Нелеплива  формула, некомодоген производ, не ги надразнува очите, дерматолошки тестиран производ. За чувствителна кожа со светол тен.