URIAGE – BARIESUN TINTED CREAM SPF50+ 50ML *GOLDEN TINT

885 ден

4 на залиха

Тониран крем со многу висока заштита од сонце СПФ50+  *GOLDEN TINT

4 на залиха

Опис

Тониран крем со многу висока заштита од сонце СПФ50+  *GOLDEN TINT

Тониран крем со многу висока заштита од УВА и УВБ зраци како и од видливата светлина која помага во спречување на фотостареење на кожата. Нелеплива  формула, некомодоген производ, не ги надразнува очите, дерматолошки тестиран производ. За чувствителна кожа со потемен тен.