URIAGE – CICA-LIP PROTECTION BALM 15ML

320 ден

Нема на залиха

Балзам за заштита на екстремно суви усни.

Нема на залиха

Опис

Балзам за заштита на екстремно суви усни.

Специјална формулација за суви усни изложени на груби елементи или третмани. Овој балзам делува како бариера благодарение на двојната активност. Прави изолација и обновува. Неговата текстура богата со хранливи активни состојки обезбедувајќи долготрајна ефикасност. Нанесете на усните колку што е потребно. Само за надворешна употреба. Нема мирис, хипоалерген производ, не содржи вода, а е водоотпорен.