URIAGE – CLEANSING MAKE-UP REMOVER FOAM 150ML

880 ден

2 на залиха

Пена за миење на лице и отстранување на шминка. 

2 на залиха

Шифра: 1433971 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Пената за миење на лице ја чисти кожата и ја отстранува шминката од лицето и очите. Наменето за нормална до масна кожа. Наутро или навечер на влажно лице нанесете од пената и масирајте. Исплакнете со вода. Офталмолошки тестиран производ.