URIAGE – CLEANSING OIL 500ML

920 ден

Нема на залиха

Масло за капење без сапун. 

Нема на залиха

Шифра: 1430154 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Масло за капење без сапун. 

Наменето за чувствителна кожа. Масло за капење со кремаста и мека пена и нежен мирис ја чисти кожата оставајќи ја со мек заштитен филм. Ја заштитува кожата од сушење. Не содржи сапуни. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ, со физиолошка пХ вредност.