URIAGE – DS HAIR BALANCING SHAMPOO 200ML

595 ден

1 на залиха

Балансирачки шампон.

1 на залиха

Опис

Балансирачки шампон.

Ја чисти косата, смирува и балансира. Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото. Ја смирува, хидрира и штити кожата и косата. Има антифунгално дејство (Piroctone olamine). Не содржи парабени, парфеми,сапуни, и е потполно хипоалерген производ