URIAGE DS HAIR BALANCING SHAMPOO 500ML

990 ден

1 на залиха

Балансирачки шампон 

1 на залиха

Шифра: 1432903 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Балансирачки шампон 

Ја чисти косата, смирува и балансира. Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото. Ја смирува, хидрира и штити кожата и косата. Има антифунгално дејство (Piroctone olamine). Не содржи парабени, парфеми,сапуни, и е потполно хипоалерген производ.