URIAGE DS HAIR EMULSION 40ML

665 ден

1 на залиха

Крем – емулзија за кожа подложна на иритации, црвенило и перутење

1 на залиха

Шифра: 1430752 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Крем – емулзија за кожа подложна на иритации, црвенило и перутење

Ја одстранува нечистотијата, го намалува перутањето и црвенилото. Смирува, хидрира и штити. Антифунгално дејство (Piroctone olamine).

Не содржи парабени, парфеми, сапуни, и потполно хипоалерген производ.