URIAGE EAU THERMALE 150ML

520 ден

2 на залиха

Термална вода

2 на залиха

Шифра: 1432706 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Термална вода

Ја хидрира и смирува кожата, ја зајакнува кожната бариера, штити од слободни радикали. Изотонична со антиоксидационо дејство