URIAGE – EAU THERMALE CLEANSING CREAM 200ML

620 ден

Нема на залиха

КРЕМ ЗА КАПЕЊЕ БЕЗ САПУН ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 200МЛ

Нема на залиха

Шифра: 1435313 Категории: , Ознаки: ,

Опис

КРЕМ ЗА КАПЕЊЕ БЕЗ САПУН ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 200МЛ

Многу благ крем за капење кој нежно ја чисти кожата и го одржува хидролипидниот филм

Благодарение на маслениот комплекс за потхранување, кожата е хидрирана, мека и еластична

За бебиња, деца и возрасни

За лице, тело и коса