URIAGE – EAU THERMALE GLOW UP WATER ESSENCE 100ML

980 ден

Нема на залиха

Вода која хидрира, ребалансира и осветлува. 

Нема на залиха

Шифра: 1430168 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Вода која хидрира, ребалансира и осветлува. 

За сите типови на кожа. Овој производ е концентрат на термална вода збогатена со хијалуронска киселина, елементи и минерални во трагови. Оваа формула ја хидрира кожата, ги измазнува линииите формирани од дехидратација на кожата. Интензивно хидрираната кожа изгледа сјајна и подмладена. Нанесете наутро и навечер на цело лице, на чиста и сува кожа.