URIAGE – EAU THERMALE WATER SLEEPING MASK 50ML

610 ден

1 на залиха

Хидратантна ноќна маска. 

1 на залиха

Шифра: 1434357 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Хидратантна ноќна маска. 

За дехидрирана кожа. Оваа маска има уникатна, многу лесна гел структура. Се нанесува во тенок слој на чисто лице навечер и останува да делува преку цела ноќ. Лицето се мие наутро. Дерматолошки тестиран производ.