URIAGE – EXTRA RICH DERMATOLOGICAL GEL 500ML

705 ден

2 на залиха

 Богат дерматолошки гел за чистење на чувствителна кожа. 

2 на залиха

Шифра: 1433969 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

 Богат дерматолошки гел за чистење на чувствителна кожа. 

Богат дерматолошки гел за чистење на чувствителна кожа. Нежно ја чисти и заштитува кожата од сушење. Со физиолошка пХ вредност, хипоалерген производ. Наменето за бебиња, деца и возрасни. Направете пена, нанесете и убаво сиплакнете.